Zespół BandIT to pasja oraz doświadczenie. Tworzą go muzycy z wykształcenia oraz zamiłowania do muzyki. Wieloletnie doświadczenie sceniczne, w różnego typu projektach pozwala nam z lekkością i bezstresowo poruszać w świecie weselnego grania. Jesteśmy przekonani, że współpraca z nami będzie niezapomnianą przygoda i uświetni najważniejszy dzień w życiu. Gwarantujemy udaną zabawę do białego rana. Bez problemu poruszamy się w gatunkach muzycznych t. j. rock, blues, pop, biesiada, disco czy disco polo. Nasza playlista bogata jest w repertuar z aktualnych list przebojów, jak również z lat 70, 80 i 90. Prowadzimy imprezę na najwyższym poziomie, nie brakuje u nas poczucia humoru i odpowiedniego podejścia do gości. Prowadzone przez nas zabawy, konkursy oraz wszelkiego rodzaju dodatkowe atrakcje dopasowujemy indywidualnie do każdego zamówienia. Nie boimy się nowych wyzwań, a każda impreza to niezapomniana przygoda w świat muzyki i dobrej zabawy. Potrafimy sprawić, aby czas spędzony z nami był niezapomniany i każdy gość długo wspominał owo wydarzenie z naszym udziałem.
Panel 1

Galeria

 

 

Panel 2

Posłuchaj nas

Panel 3

Najczęściej zadawane pytania

Jak długo trwają bloki muzyczne? Jak długie przerwy robiecie?

Średnio set muzyczny trwa ok 45 minut, po czym następuje 15 minut przerwy. Po północy, gdy obsługa gastronomiczna nie „serwuje” już gorących posiłków, sety muzyczne trwają dłużej (nie schodzimy ze sceny gdy na parkiecie trwa świetna zabawa).


 

Repertuar można pobrać TUTAJ.


 

Prowadzimy całą imprezę od początku (przyjazdu Państwa Młodych do lokalu) do końca. Zabawy i konkursy, które organizujemy, są wcześniej uzgadniane z Państwem Młodym, najczęściej organizowane i najbardziej sprawdzone można sprawdzić TUTAJ.


 

Oczywiście! Musimy tylko odpowiednio wcześniej poznać jego tytuł 🙂


 

Dopóki nie powiecie „koniec” 😉 Umownie jest to godzina 4, ale to do Was należy decyzja kiedy kończymy. Każda kolejna rozpoczęta godzina po 4, wiąże się z dodatkową dopłatą.

Poprawiny, rozpoczynają się o ustalonej wcześniej godzinie i trwają 6 godzin – bez możliwości przedłużenia.


 

Nie planujemy roszad w składzie. W sytuacji, gdy któryś z muzyków nie będzie mógł zagrać (z przyczyn losowych), organizujemy zastępstwo o równie wysokich umiejętnościach.


 

Jeśli materiały udostępnione w sieci nie są wystarczające, można umówić się z nami na próbę pokazową (prosimy pytać o terminy).


 

Posiadamy oświetlenie i wytwornicę dymu. Proponujemy to Państwu bez żadnych dodatkowych opłat.


 

 

Panel 4

Rekomendacje 

Dziękujemy zespołowy Bandit za fenomenalną oprawę muzyczno, wizualną imprezy Andrzejkowej. Fachowe podejście do klienta, ogromne zaangażowanie, profesjonalizm w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecamy każdemu 🙂

Opublikowany przez Projekt Impreza na 30 listopad 2015

 

Takie SMSy dostajemy od naszych klientów 🙂

Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego na nowej drodze życia 😉

Opublikowany przez Bandit – zespół muzyczny na 20 wrzesień 2016